Тери џогери за момчиња на Гаранималс

Тери џогери за момчиња на Гаранималс

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Удобно, пријатно, кул. Овие џогери за влечење од garanimals, во кои има мека завршница на памук и еластична половината, го одржуваат бебето удобно кога игра, дреме или грицка. Повлечен стил. Еластична половината и полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата на џогери од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата