Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни инсталациони шила, - Бургундија црвено

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор за многу стилови на домови. Текстурата и прецизната конструкција обезбедуваат изглед на автентични подигнати двојни панели. Прилагодете ја бојата, должината и ширината за совршен изглед што го посакувате за вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни, лесни за одржување и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот. Вклучен е хардвер за инсталација во боја. Инстали за неколку минути. Бојата се обликува во целиот бленда, што значи дека нема одржување. Деталите за јасен дрвокрадци обезбедуваат изглед на автентични ролетни од дрво. Должините и ширините се номинални +/- 1/2 ". Популарни бои за цел живот на убавина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата