Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со жолт воден жиг, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со жолт воден жиг, сет од 4

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Создадете мирно крајбрежно опкружување во вашиот дом со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " жолти салфетки од воден жиг од нашата колекција на интеркоастална вода. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете стил на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Ако сакате акцент парче што ќе создаде мирна земја, тогаш ова е идеална колекција за вас! Димензии : 19 L x 19 W во . Изберете од достапни бои. Конструиран со полиестер. Геометриска шема. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата