Milwaukee Brewers MLB Оригинален пакет за стапчиња

Milwaukee Brewers MLB Оригинален пакет за стапчиња

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Сега можете да го ставите омилениот тим на MLB® на грб со Louisville Slugger оригинални торби MLB®, достапни со бои и логоа на Питсбург Пирати. Сите торби доаѓаат со главен оддел што може да одговара на шлем, ракавица и деца чевли и две странични џебови за лилјаци. Сега можете да го земете омилениот клуб во голема лига со вас каде и да одите. Удобна големина за младински играчи на топки. Главен оддел за да одговара на шлемот, ракавицата и чевлите. Удобно држи 2 лилјаци. Предниот дел за скапоцености и додатоци. Подлогата треба да ленти и поддршка. Кука за ограда. Брендирање на МЛБ за сите 30 екипи. Димензии : 17 "L x 11" W x 9 "H.

Параметри на производот

Стоката во категоријата