Облека за комфор за комфор на женска големина удобна должина на глуждот плус хеланки на големината

Облека за комфор за комфор на женска големина удобна должина на глуждот плус хеланки на големината

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Овие удобни хеланки со плус големина од 24/7 комфорна облека имаат еластична лента за половината и мека конструкција за удобно и ласкаво вклопување. Останете стилски со овие хеланки со должина на глуждот кои се совршени под здолниште, туника, фустан или само сами. Нивната разноврсност ги прави суштинско парче во секоја гардероба. Се протега. Должина на глуждот. Удобно вклопување. Совршен за положување. Удобно плус хеланки со големина. Истегнување плус големина на нозе. 95% рајон. 5% спандекс. Обично носење. Машината беше во ладна вода. Без белило. Суво рамен и ладно железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата