Едноставно маргаритка 14 20 Ескуела наутичка декоративна перница за затворен простор

Едноставно маргаритка 14 20 Ескуела наутичка декоративна перница за затворен простор

Во магацинот.
DEN 687.84
Тековен:

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 20 "x 14 " ајкула сина перница за акцент од нашата колекција за одмор на плажа. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го ажурирате секој простор за живеење со крајбрежна вибрација. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата