Avia Active Active Performance Petite Skinny Pant

Avia Active Active Performance Petite Skinny Pant

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Avia Active Active Performance Petite Skinny Pant нуди слаба нога со нашата измислица 88/12 полиестер/спандекс со крик. Висока половината со 4 "лента за половината и доаѓа во 2 бои. Трајни 88% полиестер, 12% измислица на спандекс што е лесно да се носи и мие високо половината и високиот спандекс за да ве задржи. Доаѓа во две бои и најразлични силуети за да се вклопат вашата потреба. Машински пеење, увезено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата