Igloo 24oz не'рѓосувачки челик Свифт

Igloo 24oz не'рѓосувачки челик Свифт

Во магацинот.
DEN 239.52
Тековен:

Рехидрирајте во стил во теретана или останете хидрирани и освежени додека се упатувате кон канцеларијата со ова брза вакуум изолирана шише со вода од Игло. Ова елегантно и стилско шише со вода доаѓа со трајно тело од не'рѓосувачки челик и светло и ситно силиконски ракав со мек допир што овозможува безбедно и безбедно носење. Телото изолирано со вакуум ги чува вашите пијалоци на вистинската температура-ладните пијалоци остануваат освежувачки ладни додека ако сте расположени за топла чаша кафе, само седнете и уживајте. Лесно за чистење на силиконскиот плус го прави лесното, без гужва пиење, така што ќе продолжите напред и ја гасете жедта во стил долго време. 24 мл Свифт од не'рѓосувачки челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата