Деца од Garanimals Girls Shortall Set, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Shortall Set, 2-парчиња, големини 4-10

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Забавен изглед за училиште или само играјте .. сето тоа е добро со оваа симпатична облека за кратки кратки поставени од 365 деца од Гаранималс. Овој комплет со две парчиња облека за девојчиња има симпатичен преден џеб, функционални прилепувања, забавни отпечатоци и кратки ракави за лесна основа за положување. Носете ги заедно или измешајте и одговарајте со нејзините 365 деца од омилените Garanimals! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кратка и 1 маица. Кратко карактеристики : стил на влечење со функционални прилепувања; квадратно деколте; Prontеб на предниот биб; контрастни отпечатоци. Карактеристики на маицата : екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; Контраст на печатење однапред. Девојките Shortall поставени од 365 деца од Garanimals.

Параметри на производот

Стоката во категоријата