Фармерки со Софија од Софија Вергара, измешана миди фустан од рамото

Фармерки со Софија од Софија Вергара, измешана миди фустан од рамото

Во магацинот.
DEN 288.00
Тековен:

Официјално е : Оф-рамото е на точка за сезоната благодарение на овој шарен миди фустан од фармерките на Софија. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Proffido : El Escote con hombros descubiertos es lo que se viene para esta temporada gracias a este colorido vetido a media pierna de sofia фармерки. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Приближно. Должина : 44 ”од центарот на задниот врат/largo aproximado de 44" desde el centro de la parte posterior del cuello. Midi должина/largo a media pierna. Off-the-рамото деколте/ескоте con hombros descubierto. Кратки ракави/манга корта. Еластична половината за дополнителна удобност/Cintura elástica para градоначалник Комодидад. Ниво здолниште/Фалда Ескалонада. Плетен тело; нелиран/Теџидо де Пунто; Син Фор. a máquina. Imported/Artículo importado. Women's Off-Shoulder Midi Dress from Sofia Jeans by Sofia Vergara. Sofia Jeans by Sofia Vergara. There's something about the cultural mix, sexiness, and energy of these clothes that makes you feel confident—wear something you Апсолутно loveубов.

Параметри на производот

Стоката во категоријата