Тајни богатства женски и жени плус џогери со манжетни со руно од плажа

Тајни богатства женски и жени плус џогери со манжетни со руно од плажа

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Меки џогери од руно од тајни богатства ве опкружуваат во целосна удобност - за спиење или во секое време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. среден пораст; приближно. ИНСЕАМ : 28 ". Опуштено вклопување. Повлечете стилизирање со влечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата