1-1 2 Рамен Длето 7 Долго - .498

1-1 2 Рамен Длето 7 Долго - .498

Во магацинот.
DEN 1658.24
Тековен:

Карактеристики и Придобивки : Поголемата големина на стеблото овозможува длето да работи со помоќни алатки изработени од висококвалитетна челична топлина од хром-молибден третирана за цврстина и издржливост црн оксид обложен за отпорност на 'рѓа и корозија специјално дизајниран за тешки апликации 1-1/2" Рамно Длето 7" Долго - .498.

Параметри на производот

Стоката во категоријата