Бринли Ко.

Бринли Ко.

Во магацинот.
DEN 480.00
Тековен:

Најпосакуваниот изглед на сезоната, Евеја од Бринли Ко. Овие чизми имаат шик квадратни пети и возвишена наредена пумпа потпетица. Крпната ткаенина слична на чорапите ги прави лесни за влечење, а удобната пена од 4 мм TRU ™ Footed ги прави супер удобни. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 6 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата