Облека за бејзбол за мажи Мизуно - Поло кошула со кратки ракави на Мизуно - 350531

Облека за бејзбол за мажи Мизуно - Поло кошула со кратки ракави на Мизуно - 350531

Во магацинот.
DEN 170.24
Тековен:

Поло кошулата со кратки ракави на Mizuno Elite има двојни ткаенини за перформанси на влага за да ве одржуваат сите спортски настани. Светла текстура на текстура на ткаенини за факсерии : го држи потта подалеку од телото за време на игра. Поло кошула со кратки ракави - 350531.

Параметри на производот

Стоката во категоријата