DesignArt Панел за тропска завеса „Пинк леопард“

DesignArt Панел за тропска завеса „Пинк леопард“

Во магацинот.
DEN 447.84
Тековен:

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој леопард со палма лисја Модел завеса . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба Ленената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Pink Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : животни. - Боја : розова. - Модел : Дивиот свет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата