Мебел на Америка Монте Карло тапацирана клупа за јадење, беж

Мебел на Америка Монте Карло тапацирана клупа за јадење, беж

Во магацинот.
DEN 1999.84
Тековен:

Чувствувајте се како да го освоите џекпотот со избирање на оваа клупа за беж беж од Монте Карло за вашиот дом. Оваа прекрасна клупа на крилото е тапацирана во прекрасна ткаенина слична на постелнина, обезбедувајќи текстура и современ стил. Седи на врвот на тенки, но цврсти нозе што ви даваат соодветна висина додека седите на трпезариската маса. Прекрасната трим на главата за нокти ја украси оваа клупа за ткаенини, со перничиња со пена, кои обезбедуваат исклучителна удобност преку секое искуство за јадење. Мебел на Америка Монте Карло тапацирана клупа за јадење, беж вклучува : една (1) клупа. Стил : современ. Заврши : Беж, еспресо. Материјал : Цврсто дрво, ткаенина слична на постелнина. Потпирач за грб во стилот на крилја со трим за нокти. Цврсто дрво завршено со еспресо. Перница со пена. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 54,25 "W x 27" D X 41 "H. Тежина Капацитет : 300 bs. Семејниот пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, пребарувајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашата просторија во вашата просторија во дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата