Подигање за пешачење за машки борци за пешаци од средна линија

Подигање за пешачење за машки борци за пешаци од средна линија

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Поставете ги вашите сопствени патеки во солиден стил и удобност со Skechers Опуштено Fit® : Pine Trail - Midline. Овој чизми за пешачење со чипка се одликува со трајна кожа, синтетички и мрежен горниот дел со перничето за ладење на воздухот со ладење на воздухот. Поставете ги вашите сопствени патеки во солиден стил и удобност со Skechers Опуштено Fit® : Pine Trail - Midline. Овој чизми за пешачење со чипка се одликува со трајна кожа, синтетички и мрежен горниот дел со перничето за ладење на воздухот со ладење на воздухот. Издржлива кожа, синтетички и мрежен горниот дел со тантела. Дизајн на подигање на глуждот за пешачење со патеки. Флексибилна гума со висока влечење на влечење во форма. 1 1/2 инчен потпетица. Опуштено Fit® за пространа удобност се вклопува во пети и предниот дел. Skechers Air-ладен меморија за меморија за пена® усогласена удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата