8 Сјајна розова гласовна или држач за држачи на свеќи со светла со starвездени и скролувања на скролувања

8 Сјајна розова гласовна или држач за држачи на свеќи со светла со starвездени и скролувања на скролувања

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Овој шармантен фенер има сјајна розова боја и исечена шема на убава работа со движење и starsвезди што го прават одличен додаток на кој било прстен за внатрешен двор или внатрешен декор на врвот, може да се користи за висина на карактеристиките на металниот вметнување пресврт до безбедност кој Прави поставување и обезбедување на свеќата во лесни лежи (1) чајната светлина или гласачката свеќа (свеќа што не е вклучена) Димензии : 8 "Материјал (и) со дијаметар на високи x 5 ". Карактеристики исечени модели на убава работа со движење и starsвезди. Прстенот на врвот може да се користи за бесење. Се одликува со метал вметнување пресврт до безбедност што го прави поставувањето и обезбедувањето на свеќата внатре. Држи (1) чајната светлина или свеќата за гласање (свеќата не е вклучена).

Параметри на производот

Стоката во категоријата