Сет На Пирели П Перзистираат КАКО плус 185 60R 84T Гуми Одговара: 2004-Scion xB База, 2004-Scion xA База

Сет На Пирели П Перзистираат КАКО плус 185 60R 84T Гуми Одговара: 2004-Scion xB База, 2004-Scion xA База

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Пирели П4 ОПСТОЈУВА БИДЕЈЌИ плус Од Пирели е гума за сите сезони за возачите на седани, Кув и мини комбиња. Поддржан од производител со ограничен животен век од 85.000 милји, P4 ОПСТОЈУВА БИДЕЈЌИ плус има широки жлебови, густи шипки и отворени раменици кои ја подобруваат влечната сила и перформансите во суви, влажни и зимски временски услови. Поддржан од ограничен производител од 85.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Широките жлебови ја канализираат водата од шарата за да го намалат ризикот од хидропланирање на влажни патишта. Густата пиење го зголемува зафатот. Фитс : 2015-16 Хонда Фит ЛХ 2017-20 Хонда Фит ДХС 2011-19 форд Фиеста СЕ 2007-08 Тојота Јарис СЕ 2003-05 Доџ Неон ССТ 2009-11 Тојота Јарис РС 2000 Доџ Неон ЕС 2003-05 Тојота Baseо База 1998-99 Форд Придружба zx2 топла купе 2000-01 плимут неонски висока линија 2001-02 доџ неон acr 2000-03 форд придружба zx2 2012 тојота јарис база 1991-96 ФОРД придружба gt 2012-14 ХОНДА ИНСАЈТ екс 1992 Форд Темпо глс 1999 Меркур Трагач Лс 1990-91 Меркур Топаз xr5 awd 1992 Меркур Топаз XR5 1988 Меркур Топаз Lts и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата