Женски Црно Кафеави Зимски Снежни Чизми Класичен Фау Крзно Наредени Лизгање На Глуждот Чизми

Женски Црно Кафеави Зимски Снежни Чизми Класичен Фау Крзно Наредени Лизгање На Глуждот Чизми

Во магацинот.
DEN 687.68
Тековен:

овие топли, удобни чизми се совршен додаток на вашата зимска гардероба. Совршено за носење на пат кон канцеларија, додека ги одржувате работните чевли чисти и суви, одлични за сите зимски активности на отворено. Зошто страдате од студ или чизми што ги повредуваат нозете оваа зима, нарачајте го вашиот пар денес!. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од мек материјал. УДОБНОСТ : природните својства обезбедуваат удобност за вашите стапала. Дише : Високо дише. СУВА : Ја Апсорбира влагата и ги одржува вашите стапала суви. ТОПЛО : Мека и топла облога од овча кожа обложена со овча кожа пена за цел ден чувајте ги стапалата топли. ВЛЕЧЕЊЕ : Нашиот ѓон против лизгање е дизајниран да се држи на ладни, ледени или снежни површини. . Исклучителна и стилски производ кој е направен премија и кожата-пријателски материјал. Одликувајќи се со дебел ѓон, но стабилен, правејќи да изгледате поубаво и елегантно. ПРИЛИКА : овие слатки кратки чизми погодни за одмор, како што се канцеларија, дом, шопинг, прошетка по градска улица, забава, клуб, одмор, бизнис, церемонија итн. Накратко, тоа е удобност за внатрешни и надворешни чевли. НАТПРЕВАР : овие трендовски чевли дефинитивно додаваат чувство за стил на секоја облека. може да се носи со убави фармерки, топли фустани, тесни панталони, хеланки, џемпер, палто и така натаму. Вашите потребни чизми заumn и зима. Погодна сезона : зима, пролет, aut.

Параметри на производот

Стоката во категоријата