Панама Џек Извезени Потпис Велур Голема Крпа За Плажа

Панама Џек Извезени Потпис Велур Голема Крпа За Плажа

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Бегство Секој Ден..Потписот На Панама Јаскек, најпрепознатливото име на Плажа, сега е најпрепознатливото име на Пешкирот за Плажа. Одликувајќи се со нашиот дизајн На Лого Со Везен Потпис, оваа реактивна крпа за плажа со влакна има димензии 30 "х 60" и нуди кадифен комфор без разлика дали лежи наоколу или се суши по натопување во вода. Бидете сигурни да го понесете Вашиот Пешкир За плажа Панама Џек кога ќе избегате во следната авантура. Потписот На Панама Јаскек, најпрепознатливото име на Плажа, сега е најпрепознатливото име на Пешкирот за Плажа. Одликувајќи се со везена ПЈ скрипта оваа 100% памучна велур пешкир за плажа мери 30 "х 60". Оваа реактивна крпа за плажа со влакна нуди кадифен комфор без разлика дали лежи наоколу или се суши по натопување во вода. Бидете сигурни да го понесете Вашиот Пешкир За плажа Панама Џек кога ќе избегате во следната авантура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата