Двострана Четка За Капење Четка За Капење Со Јаже Мултифункционална Четка За Капење Со Дрвена Долга Рачка Двострана Мека

Двострана Четка За Капење Четка За Капење Со Јаже Мултифункционална Четка За Капење Со Дрвена Долга Рачка Двострана Мека

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Со својата долга дрвена рачка што не се лизга, оваа четка обезбедува удобно држење дури и во влажни услови. Висококвалитетни силиконски влакна кои лесно се чистат и ја одржуваат својата форма.Пакетот Вклучува : 1 х Четка За Капење Удобен дизајн На јаже за лесно закачување и сушење по употреба. користете ги меките влакна за нежно чистење или префрлете се на страната за масажа за смирувачка и заживувачка масажа. плус, со различни достапни бои, можете да ја изберете онаа што најмногу одговара на вашиот стил. висококвалитетните силиконски влакна не само што се лесни за чистење, туку се и отпорни на деформации, обезбедувајќи долготрајна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата