Филтер За Цедалка За Кафе Од Нерѓосувачки Челик За Филтер За Цедалка За Чај За Домашна Кујна Кафуле

Филтер За Цедалка За Кафе Од Нерѓосувачки Челик За Филтер За Цедалка За Чај За Домашна Кујна Кафуле

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Опис р. р. цедилката за кафе од нерѓосувачки челик е совршено решение за подготовка на вашето омилено кафе на едноставен и удобен начин. Со нашиот филтер за кафе за повеќекратна употреба, можете постојано да правите освежително ладно кафе. Нашиот издржлив ладен производител на кафе е изработен од нерѓосувачки челик и е изграден да трае. Овој разноврсен производ може да се користи и како цедалка за чај и филтер за да се направи лабав чај од лисја или вода внесена со овошје. Правењето вкусен леден чај или ладено кафе никогаш не било полесно со овој филтер!R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Нерѓосувачки Челик.Р. - Големина : Прибл.8,3 х 8,3 х 15 см.р. - Изработен од нерѓосувачки челик, нетоксичен, издржлив и еколошки лесен за чистење. р. - Удобен и лесен за употреба, малите дупки ја филтрираат водата и подобро спречуваат масовни лисја од чај со различна големина да влезат во вашата чаша.р. - овој филтер со фина мрежа може да се користи и како цедалка за кафе и е совршен за внесување чај.р. - Лесен за употреба што едноставно истурете грубо мелено кафе во корпата за филтрирање, додадете вода и оставете да стрмни со часови. Отстранете ја корпата за филтрирање и фрлете ги талогот и имате околу шолја вкусен концентрат од кафе.р. - Лесен за чистење, сите компоненти се безбедни за миење садови. 1 х цедалка за кафе од нерѓосувачки челик. Изработен од нерѓосувачки челик, нетоксичен, издржлив и еколошки лесен за чистење. Практично и лесно за употреба, малите дупки ја филтрираат водата и подобро ги спречуваат масовните лисја од чај со различна големина да влезат во вашата чаша. Овој филтер со фина мрежа може да се користи и како цедалка за кафе и е совршен за внесување чај. Лесен за употреба што едноставно истурете грубо мелено кафе во корпата за филтрирање, додадете вода и оставете да стрмни со часови. Отстранете ја корпата за филтрирање и фрлете ги талогот и имате околу шолја вкусен концентрат од кафе. Лесно за чистење, сите компоненти се безбедни за миење садови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата