Француски Процут Печатење Маса Тркач 14х108

Француски Процут Печатење Маса Тркач 14х108

Во магацинот.
DEN 160.00
Тековен:

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Со димензии 14х108 инчи масата што работи лесно собира 8-10 луѓе. Тркач за памучна маса е машина за перење, нежен циклус,суво ниско. Ниско железо колку што е потребно. Тркачите на маса се прекрасен начин за украсување, а истовремено ја штитат површината на масата од гребнатини, излевања и изгореници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата