Пренослив Кожен Бизнис Лична Карта Кредитна Значка Носителот Монета Чанта Паричник Привезок

Пренослив Кожен Бизнис Лична Карта Кредитна Значка Носителот Монета Чанта Паричник Привезок

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. . Карактеристики : . Погодно за вметнување и вадење на вашите картички. Погоден за држење автобуска картичка ,d кредитни картички итн. Со приврзок за клучеви, може да се поврзе со вашата торба и синџирот на клучеви. Овој Паричник Со Прстен за Клучеви ви овозможува да чувате монети, клучеви, ситни работи, визит-картички. Можете да го олесните отворањето и затворањето на патент или закачувањето на клучевите. Структура : 1 држач За Фотографии, 1 џеб Со Патент, 5 држач за картички. . . Спецификација : . Тип : Држач За Картичка + Приврзок За Клучеви. Материјал : стп кожа,пвц,нерѓосувачки челик. Боја : Сива,Црна,Кафеава,Розова. Големина : апликација. 11, 8х7, 5см/4, 65х2, 95". Количина : 1 компјутер. . Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот вклучува : . 1 носителот Х Картичка (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Погодно за вметнување и вадење на вашите картички. Погоден за држење автобуска картичка ,d кредитни картички итн. Со приврзок за клучеви, може да се поврзе со вашата торба и синџирот на клучеви. Овој Паричник Со Прстен за Клучеви ви овозможува да чувате монети, клучеви, ситни работи, визит-картички. Можете да го олесните отворањето и затворањето на патент или закачувањето на клучевите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата