Лишехин Машки Јакни За Работен Костум Во Боја Што Одговараат На Еднограден Тенок Средовечен Костум Без Качулка Со Долги Ракави Секојдневна Облека И Јакни

Лишехин Машки Јакни За Работен Костум Во Боја Што Одговараат На Еднограден Тенок Средовечен Костум Без Качулка Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Нов Лежерен Машки Костум Што Одговара На Бојата На Едноградите Тенок Средовечен Костум Без Качулка Со Долги Ракави Лесна ткаенина и внатрешна изолација овозможуваат јакната да се вклопи таму каде што ви треба. Удобност и стил : оваа пуфер јакна сигурно ќе стане главен во вашиот плакар; понесете ја во работната торба, носете ја за ноќно излегување, како зимска јакна или како дел од вашата дневна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата