- КАЈАК ЛОПАТКА 96

- КАЈАК ЛОПАТКА 96

Во магацинот.
DEN 623.84
Тековен:

Погон Лопатка Гери од Брегот Морски 8' Лесната Лопатка Од Алуминиумски Кајак со Прстени За Капење лесно и удобно ќе ја пресече водата. Оваа основна тркалезна лопатка нуди издржливи и долготрајни перформанси што го прави доверлив придружник на вашите авантури. Оваа лесна лопатка за кајак содржи штитници за капење кои спречуваат прскање вода врз вас додека се движите низ водата. Рачките за држење од пена обезбедуваат удобно веслање дури и на долги патувања. Лопатката е прилагодлива за да одговара на вашиот стил на веслање. Должината и благата кривина на сечилото се комбинираат за да ви дадат подолги потези на моќност. Лопатката За Кајак со Погонско Лопатка доаѓа на две парчиња за да можете лесно да ја носите со себе каде и да одите. Погон Лопатка Опрема Кајак Додатоци Лопатка Држач Клип . Брз, безбеден начин за чување на вашето лопатка. Ослободете ги рацете за риби или сидро . Кајак лопатка чувар клип доаѓа со хардвер . Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата