Жени Прекрасен Цртан Филм Меки Мечка Мачка Ноктот Шепа Белезници Зимски Женски Полу Прст Кадифен Ракавици Дами Без Прст Топли Ракавици Г22

Жени Прекрасен Цртан Филм Меки Мечка Мачка Ноктот Шепа Белезници Зимски Женски Полу Прст Кадифен Ракавици Дами Без Прст Топли

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Следниве се други слатки ракавици, можете да кликнете на сликата за купување.https : / / / продавница/група/плетени-ракавици/2949253_511512141. html?spm=2114.12010608.0.0.c H51 Pe Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетоваа Мека симпатична и модна ракавици се најдобри подароци за себе или за вашите пријатели.Количина : 1 Пар Боја : Црна/Беж/Вино Црвена/Сива/Каки/Кафе/Светло Сива/Светло Кафе за сезоната : Зимска Големина : Една Големина, Одговара на повеќето Луѓе (21,5*15 см)УСЛОВИ НА SALE1.Ние не сме одговорни за ДДВ, Царински давачки и даноци и увозни давачки што се случуваат во земјата На Купувачите. Овие даноци и давачки варираат според правилата на различни земји и мора да ги плаќа исклучиво купувачот. Нашата цена е ексклузивна од сите даноци и давачки.2.Мала варијација на бојата може да биде можна поради различна резолуција на екранот и фотографијата.3.Ако производот не е според детали, ние ќе прифатиме враќање во рок од 3 дена од приемот на предметот. Но, природно, ние ќе провериме сѐ внимателно да направиме сѐ совршено пред да ви ги испратиме. Ако случајно, ќе ви ги вратиме парите набргу откако ќе го добиеме предметот.4.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно measurement FEEDBACKве Молиме дајте Ни 5 Ѕвезди Позитивни повратни информации откако ќе ги добиете производите и ќе ги сакате, тоа е многу важно за нас. Благодарам.0 пред да оставите неутрален или негативен фидбек, ве молиме да ни дадете можност да го решиме вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови можат да се решат со заеднички договор.Ние ќе го направиме секој обид за решавање на проблемот. Благодарам.КОНТАКТ USДобредојдовте испратете порака или е-пошта до нас секогаш кога имате прашања. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Жените Прекрасна Цртан Филм Меки Мечка Мачка Ноктот Шепа Белезници Зимски Женски Половина Прст Кадифен Ракавици Дами Без Прст Топли Ракавици Г22.

Параметри на производот

Стоката во категоријата