Случај Логика Хакстон 13 Лаптоп Ракав, Црн

Случај Логика Хакстон 13 Лаптоп Ракав, Црн

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Тенок случај со текстура ткаенина е совршен за заштита и транспорт на вашиот лаптоп на училиште, канцеларија или локално кафуле. Тенок случај го штити вашиот уред самостојно или во вашата омилена торба. Издржлив полиестерски материјал го издржува вашиот постојано менување на распоредот. Џеб со патент складира мали додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата