Вавмит Летна Облека За Спиење Постави Нови Чипка Прашка Шорцеви Ди Секси Печатење Пижами Сет Симпатична Кратка Помалку Жени Домашна Ткаенина Печатење Пижами

Вавмит Летна Облека За Спиење Постави Нови Чипка Прашка Шорцеви Ди Секси Печатење Пижами Сет Симпатична Кратка Помалку Жени

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Материјал : Полиестерска Јака : Тркалезна Ѓердан : Тип На Кратка Шема : Печатење : Должина На Копното На Кинескиот Лист (см) : Сезона Без Ракави : летна сцена Слика : Ногендер : Женски Материјал Состав : полиестерсексуално Сугестивно : Дебелина : Нормална Големина : М Л 2ХЛ 100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. ТЕНОК ДИЗАЈН-Секој комплет за пижами е исечен за да се вклопи близу до телото за елегантна силуета што ви овозможува лесно да се движите наоколу. Совршено за сѐ, од лежење дома до лазење и музички фестивали!. ТОПЛО И ПРИЈАТНО-совршен спој на удобност и забава, висококвалитетната кадифена конструкција е мека и пријатна, за да ве стопли во студените зимски вечери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата