Mosiso Мини Прашка Ранец, Мали Отворено Повик Crossbody Градите Торба Повеќенаменски Пешачење Велосипедизам Кампување Патување Спорт Торба За Маж Жени Колеџ Тинејџерки,Б

Mosiso Мини Прашка Ранец, Мали Отворено Повик Crossbody Градите Торба Повеќенаменски Пешачење Велосипедизам Кампување Патување

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Димензија : 14.17 х 7.48 х 2.76 инчи(Л х ш Ч). Главниот оддел е компатибилен со i Pad Mini 5 2019, компатибилен со i Pad Mini 4/2, компатибилен со Kindle Paperwhite и други таблети од 6-9 инчи и е-читач. Други мултифункционални џебови можат да складираат телефони, паричник или надворешни/патни работи. 2 странични мрежести џебови за шише со вода или чадор (до најголем дијаметар 2,5 инчи). 1 скриен џеб со патент на грбот е погоден за вашите скапоцени предмети. Флексибилниот ремен за рамо варира од 16 до максимум 39 инчи може да се прилагоди лабаво или цврсто за да одговара на вашето тело. Две токи за клипови и лево и десно формираат 2 начини на носење. Ослободете го притисокот кога ја носите торбата долго време. Мала мини големина, лесна за носење. Дупка за слушалки на предниот џеб ви овозможува лесно да уживате во музиката. Изработени од издржлив полиестер. Ременот за рамо и задниот панел што дише е исклучително удобен и лесен, што ќе ослободи топлина наместо да се акумулира. Оваа торба за прашка е погодна за жени мажи, погодна за спортови на отворено (пешачење, возење велосипед, возење велосипед, пешачење, трчање, кампување, качување), канцеларија и бизнис. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и под. 1 година гаранција на секоја торба за прашка. Mosiso Мини Прашка Ранец, Мали Отворено Повик Crossbody Градите Торба Повеќенаменски Пешачење Велосипедизам Кампување Патување Спорт Торба За Маж/Жени/Колеџ Тинејџерски Девојки, беж.

Параметри на производот

Стоката во категоријата