Feildoo Шофершајбната Бришачи, 26 &17 Одговара за BMW 530i xDrive

Feildoo Шофершајбната Бришачи, 26 &17 Одговара за BMW 530i xDrive

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

БЕСПЛАТЕН ИСТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ ДИРЕКТНО ОД НАШИОТ МАГАЦИН - брзи брзини на испорака на вашите сечила за бришење загарантирани-прецизно избрани, внимателно спакувани и испорачани штети-без директно до вашата врата-Во Спротивно, Испорака или Враќање! Значи секое прашање ве молиме контактирајте не прво, прашањето ќе се реши додека не сте 100% задоволни. (Ве молиме прво отстранете го капакот на зеленото сечило пред инсталацијата!). Брза и Лесна инсталација, не се потребни дополнителни алатки. Овие бришачи што ја претвора силата на ветерот во униформен притисок за максимален контакт со шофершајбната.

Параметри на производот

Стоката во категоријата