Награда дами руно ЛС врвот

Награда дами руно ЛС врвот

Во магацинот.
DEN 496.00
Тековен:

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама на врвот од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Манжетни со ребра и лента за половината. Долги ракави. Бренд : Облека за странична страна. Застани. Увезени. Поставена од руно. Раглански ракави. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Метрска кошула со средна тежина погодна за умерени температури. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Застани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата