Женско Боди За Контрола На Стомакот Обликување На Средината На Бутот Беспрекорен Обликувач НА Целото Тело С-3ХЛ

Женско Боди За Контрола На Стомакот Обликување На Средината На Бутот Беспрекорен Обликувач НА Целото Тело С-3ХЛ

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

1. Име на производот : женски корсет целосно тело беспрекорна облека ЗА обликување С-3ХЛ.2. Стил на производ : едноделен, корсет за суспендирање. 3. Материјал : 80% полиестер 20% спандекс. 4. Боја : црна, боја на кожа, кафеава. 5. Удобност : едноделен, корсет. 6. Состав на производот : комплет едноделна облека. 7. Забелешка : Бидејќи станува збор за рачно мерење, ќе има дисплеи за грешки од 1-2 СМ и ќе има одредени разлики во развојот на бојата. 8. Опис на големината : вкупно седум големини, S M L XL 2 XL 3 XL. Големина - - - - - - - - САДДолжина На Грбот-Градите-Колк. На673см 28.7"-62см 24.4"-64см 25.2". М874см 29.1"-65см 25.6"-66см 26.0". Л-1075см 29.5"-68см 26.8"-68см 26.8". ХЛ1276см 29.9"-71см 28.0"-70см 27.6". ХХЛ-1477см 30.3"-74см 29.1"-72см 28.3". 3 XL-1678см 30.7"-77см 30.3"-74см 29.1 " Удобен Материјал : шорцевите за Боди се изработени од висококвалитетна ткаенина, лесна, еластична и пријателска за кожата. Инстант Обликување На Телото : овој обликувач на телото е одличен за обликување на вашето тело. Може да го намали стомакот и половината, да го подигне задникот, да го поддржи грбот, да ги турка градите нагоре, за да постигнете моментална убавина. Повод : можете да го носите насекаде со која било надворешна облека, како што се шорцеви, блузи со низок крој, здолништа или должина на коленото dresses.It одговара На Канцеларија, Секојдневно Носење, Спиење, Забава итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата