Кабел за полнач за ликвидација Powertek iPhone [MFI овластен], Брзо полнење 6FT Молња на адаптер за USB кабел, компатибилен за iPad, Metallic Shine Electric Blue

Кабел за полнач за ликвидација Powertek iPhone [MFI овластен], Брзо полнење 6FT Молња на адаптер за USB кабел, компатибилен

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Надградете го вашиот кабел за полнење на кабелот за полнач на ликвидал Powertek Metallic Shine Iphone & i Pad. Овозможувајќи долготрајни перформанси, овој стилски кабел за полнење има траен најлон плетенка дизајн и е направен со чипови овластени MFI. Плус, должината на шест метри е подолга од стандардните кабли со три метри, што ви дава флексибилност да го наплатите вашиот телефон или таблет дома, на каучот, во кревет, во автомобилот или канцеларијата. Достапно во 8 уникатни бои, така што можете да го најдете оној што најдобро одговара со вашиот телефон и стил. Чувајте го вашиот i Phone, i Pad или i Pod поврзани со ликвипел Powertek молња на USB кабелот за полнач. Совршено парови со преносен полнач за батерии за батерии Powertek или адаптер за полначи на wallидови. Кабел за молња за брзо полнење : MFI Сертифициран кабел за полнач за молња за молња. Наполнете го вашиот i Phone на 50% за 30 минути . Стилски и издржлив дизајн - Металик сјај најлон плетенка кабел со четки за алуминиумски легури што се спојуваат совршено со i Phone i Pad уреди. Дополнителна долга должина на полначот : 6ft Молња кабел за i Phone & i Pad. Ослободете го времето за полнење - повеќе не сте заглавени на wallиден штекер! Идеален преносен полнач за телефони за дома, полнач за автомобили и канцеларија . Кабел за живот : Ние сме толку сигурни во врска со долготрајните перформанси на Powertek што му дадовме на гаранција за замена за време на животниот век на живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата