Без граници на еластичниот грб на јуниорите кратки

Без граници на еластичниот грб на јуниорите кратки

Во магацинот.
DEN 392.00
Тековен:

Завршете го омилениот изглед без граници еластични шорцеви за тексас. 2,5 во Inseam, Frayed Hem и уништени детали го прават овој тексас краток идеален за летото. Овој стил на стилски тексас може лесно да се совпадне со вашиот омилен врв, кошула или блуза. Супер удобно за носење. Се одликува со изложени џебни кеси и рамна предна половина еластична задна половината. Машинска миење, увезена. Висок пораст, изложени џебни кеси. Умерено уништување. 100% памук. Машинско миење ладно со слични бои, внатре надвор, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, ладното железо доколку е потребно. Земја на потекло : Пакистан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата