С. Поло Асн. Машка маичка за вратот на екипажот на екипажот

С. Поло Асн. Машка маичка за вратот на екипажот на екипажот

Во магацинот.
DEN 384.00
Тековен:

Кога ви треба џемпер за секој ден, одете по американскиот Поло Асн. Машко екипа на руно. Направено со мек памук/руно, оваа удобна џемпер со средна тежина брзо ќе стане дел од вашата тешка ротација на гардероба. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Карактеристики мало везено лого на левото градите. Вратот на екипажот; долги ракави. Стил на пуловер. 60% памук/40% полиестерско руно. Машинско миење ладно. Увезено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата