Seachoice Универзална Пливачка Платформа w Топ-Монтирање Телескопска Скала, Скалила, Внатрешна Надворешна Страна

Seachoice Универзална Пливачка Платформа w Топ-Монтирање Телескопска Скала, Скалила, Внатрешна Надворешна Страна

Во магацинот.
DEN 1905.44
Тековен:

Seachoice Универзалните Платформи за Пливање со Телескопска Скала Со Врвна Монтажа се дизајнирани и за надворешни и за внатрешни/надворешни апликации. Вклучен е целиот хардвер од нерѓосувачки челик. Одликувајќи се со издржлива платформа од фиберглас и полирана конструкција од нерѓосувачки челик.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Двостепената телескопска скала со чекори што не се лизгаат може да се прицврсти со кука чекор шара мери 7-1/4 х 1-1/2 инчи; распоредената должина е 21-1/2 инчи; складираната должина е 13-1/2 инчи. 300 фунти тежина капацитет. Вклучен хардвер од нерѓосувачки челик. Производителот дел број 50-71351.

Параметри на производот

Стоката во категоријата