ВЛЕЧЕНИ Жени Чипка Долна Облека Дише Хипстер Гаќи Се Протега Беспрекорни Бикини Гаќи

ВЛЕЧЕНИ Жени Чипка Долна Облека Дише Хипстер Гаќи Се Протега Беспрекорни Бикини Гаќи

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Женска Беспрекорна Ледена Свилена Танга Памучна Долна Облека Среден Струк Голема Големина Танга Долна Облека Женски Гаќички За Женисезона : четири сезони. Пол : Жени. Прилика : облека за спиење. Материјал : Полиестер. Тип на шема : НЕ. Стил : Секси. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно перење. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР долна облека бикини гаќи се одликува со дизајн со висок крој чувајте го максималниот дел од гаќите за жени .Користете голем спандекс и широк појас од тантела за повеќе растеглив и пријателски за кожата без кифла,Без возење нагоре,Без тркалање надолу. Комбинацијата на чешлан памук и спандекс ги прави гаќичките од тантела хипхугер многу меки. Еко-пријателскиот памук нема да избледи и ќе спречи чешање и иритација на кожата.Памучните гаќички што дишат со големо истегнување ги прегрнуваат вашите облини, ви дозволуваат да носите удобно, без затегнување, оставете го колкот да дише слободно. Ова се памучните гаќички од тантела што ги бараа жените со целосна фигура. Врзувањето на спандексот целосно ќе ги покрие вашите колкови непречено, ќе ги покаже вашите облини и не грижете се да возите нагоре и да не се вклопувате. Поширокиот крој ќе избегне многу гаќички да јаваат или да исечат премногу мало прашање. Женската памучна долна облека ќе ви даде повеќе избор на боја за секојдневно носење.Лесно натпревар за вас различни боја облека. Осигурајте се да ги носите овие памучни гаќички под облека наменета за работа, среќен час, ноќен живот, ноќен состанок или дури и дневна облека, ќе ви биде обезбедена трајна, целодневна удобност. Ве молиме, измијте ја машината или рачно измијте со ладна вода, темни бои одделно, исушете се на ниско ниво.Не пеглај.Не избелувај.Најдете ја вашата големина на долна облека како слика на табелата со големини. Доколку има некакви проблеми со нашата женска долна облека, слободно контактирајте не и ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме подобро во производите и услугите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата