ДОК Азбука Број Декоративни Налепници

ДОК Азбука Број Декоративни Налепници

Во магацинот.
DEN 127.84
Тековен:

Тип на монтирање : Самолеплив материјал : Функција За Украсување Хартија : Кристална Површина Препорака : Пластична Употребливост : Тема За Еднократна Употреба : Цртан Филм Шема : Геометриска Форма : Неправилен Тип На Завршница : Сјајна ЉУБОВНА ПРИСТАНИШТЕ 52 парчиња Азбука Број Декоративни Налепници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата