ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИ ДВОЕН ПЕЧАТЕН ДИЗАЈН МИКРОФИБЕР РАМЕН ВГРАДЕН Лист Перница Стил Лондон ЛЕНТА

ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИ ДВОЕН ПЕЧАТЕН ДИЗАЈН МИКРОФИБЕР РАМЕН ВГРАДЕН Лист Перница Стил Лондон ЛЕНТА

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

ДЕТСКИ ЛИСТ ВО СОБАТА. Вклучени : 1-Печатени Рамен Лист (66 "x 86" во )1-Печатени Вграден Лист (39 "x 75" во )1-Печатени Перница Случај(20 "x 30" во ). Трансформирајте ја вашата детска соба со нов модерен, дизајн.Донесете малку каприц во собата на вашето малечко со комплетот микрофибер лист на ова дете. Фалејќи се со шарени отпечатоци, овој сет на листови има мек, пријатен микрофибер за удобност.Овој комплет вклучува вграден чаршаф, рамен чаршаф и една футрола за перници за да го комплетирате изгледот на вашата спална соба. ДЕТСКИ ПОСТЕЛНИНА ПОСТАВИ ДВОЕН ПЕЧАТЕН ДИЗАЈН МИКРОФИБЕР РАМЕН ВГРАДЕН Лист Перница Стил Лондон лента.

Параметри на производот

Стоката во категоријата