Комплет Училишна Торба дејзи За Девојчиња Детски Училишен Ранец Основна Чанта За Книги Со Термоизолирана Голема Кутија За Моливи, Назад На Училиште

Комплет Училишна Торба дејзи За Девојчиња Детски Училишен Ранец Основна Чанта За Книги Со Термоизолирана Голема Кутија За Моливи,

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Висококвалитетен метален патент : обрнуваме внимание на деталите и ви обезбедуваме висококвалитетен дизајн на метален патент, обезбедувајќи издржливост и непречено отворање и затворање на ранецот, овозможувајќи ви да го користите без грижи. Висококвалитетен полиестерски материјал : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, тој е лесен и издржлив и има водоотпорна функција за заштита на вашите предмети од влага.

Параметри на производот

Стоката во категоријата