Бои Компатибилни СО Хјундаи Битие 2013 - Точен Натпревар Допир Спреј Боја Јасен Слој И Прајмер

Бои Компатибилни СО Хјундаи Битие 2013 - Точен Натпревар Допир Спреј Боја Јасен Слој И Прајмер

Во магацинот.
DEN 1007.84
Тековен:

Hyundai (VB2 Ноќ Сенка Браун Металик) Спреј Боја/1k Јасно/Буквар комплет вклучува : Совршен за голи метал.Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за спреј за допир на автомобилот можат да поправат секаков вид оштетување на бојата на вашиот ХЈУНДАИ. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА Хјундаи" на нашата веб-страница или контактирајте не. Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ ШЕВРОЛЕТ. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазен спреј на пазарот. Нашиот оем точен НАТПРЕВАР ШЕВРОЛЕТ (8774/WA8774 Светло Црвено) бојата за допир со спреј за автомобили е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата