Кајиќ Девојки Костим За Капење Девојка Жица Страна Бикини Костими За Капење Костими За Капење Жолта, Л

Кајиќ Девојки Костим За Капење Девојка Жица Страна Бикини Костими За Капење Костими За Капење Жолта, Л

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Женски Бикини Секси Ремени Ремени За Вратот Сплит Костим За Капење Тинејџерски Врвови За Пливањематеријал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 130гр. големина На Пакетот : 15х15х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 80%Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата