GreenWorks Комерцијални 48PM 48V 21 Двојна Волт Без Четки Прошетка Зад Косилка За Трева

GreenWorks Комерцијални 48PM 48V 21 Двојна Волт Без Четки Прошетка Зад Косилка За Трева

Во магацинот.
DEN 7999.84
Тековен:

Нашата компанија се стреми да ги понуди најдобрите електрични алати на пазарот. Затоа соработувавме со врвните компании за да ви ја донесеме Оваа гринворкс 48пм21 косилка За трева Без Четки. трајното челично сечило на косилка на еколошки, на батерии сече јасна 21" широка патека со прецизност во едно поминување и има 7 височини за сечење за да го прилагодите вашиот тревник на вистинската висина. Странично празнење, прекривка или собирање на исечоците во колекторот за трева од 14,5 литри за брзо и лесно отстранување. Практично вертикално складирање, заштедува до 70 проценти повеќе простор во вашата гаража. Гринворкс Комерцијални 48ПМ21 48В 21 " Притисни Косилка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата