Женски Сандали Мода Нов Летен Кружен Прст Отворен Прст Удобен Дебел Ѓон Еластичен Благ Клин Сандали

Женски Сандали Мода Нов Летен Кружен Прст Отворен Прст Удобен Дебел Ѓон Еластичен Благ Клин Сандали

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Велур. Единствен Материјал : ТПР. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Пети. Висок Стил На Пета : Квадратен Прст. Тип На Затворање : Еластична Блага. Чевли Пета Висока : 5,5 см/2,17". Висина на платформата : 3,5 см/1,38". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8"ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26,0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10,2" Стп Материјал,Удобен и мек,го намалува стресот на зглобовите,зајакнува и Тонизира,го подобрува ДРЖЕЊЕТО НА ТЕЛОТО ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ САНДАЛИ ЗА ЖЕНИ ДИЗАЈНЕРСКИ САНДАЛИ за жени. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Женски Сандали Големина 11в Жени Родени Сандали. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. И Сандали За Жени Облечени Сандали Жени Клин. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Жени Сандали Со Широка Ширина Големина 10 Тексас Сандали за Жени големина 7.

Параметри на производот

Стоката во категоријата