[Најново Издание] Урбан USB C Android Автоматски Кабел За Microsoft Surface Duo 3.3 FT, 10Gbps, USB C 3. Генерал USB - А, 3a Тип C Полнач Брзо Полнење Синхронизирајте Кабел За Пренос На Податоци

[Најново Издание] Урбан USB C Android Автоматски Кабел За Microsoft Surface Duo 3.3 FT, 10Gbps, USB C 3. Генерал USB - А, 3a

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

USB 3.1 Генерал 2 Android AUTO USB a ДО USB C Кабел Кој Ги Поддржува сите Андроид Автоматски Функции. [Најново Издание] URBANX (2-Пакет) USB C Android Auto Cable за Microsoft Surface Duo 3.3 FT, 10 Gbps, USB C 3.1 Gen 2 USB-A, 3a Тип C Полнач Брз Кабел За Синхронизација На Податоци За Синхронизација[ Android Auto Поддржан] : Урбанкс Кабел Ги Поддржува сите Андроид Автоматски Функции. КАБЕЛОТ ЗА Полнење USB Тип C нуди поддршка за QC 3.0 брзо полнење до 3a max. Побрзо полнење (25% побрзо) во споредба со другите кабли што обезбедува 5v/2.4 струја. [Супер Брзи Податоци-Синхронизирајте до 10 Gb/s] : USB C ДО USB-Кабелот има неверојатна брзина на синхронизација на податоци до 10 GB/s. Синхронизирајте ГИ 4k филмовите, целата библиотека со фотографии или над 100 музички албуми од вашиот телефон на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР за само неколку секунди. [Екстремна Издржливост И Висок Квалитет ] : Уникатен случај од алуминиумска легура со армиран конектор издржи 15000+ тест за свиткување. Издржливиот најлонски кабел е исто така доволно флексибилен за да биде завиткан и ставен во торба. [Широка Компатибилност ] : Компатибилен со сите најнови андроид телефони и таблети ад. SAMSUNG ЗАБЕЛЕШКА 10/20, Samsung Galaxy S20/S21+/S10/S9/S8, Samsung Galaxy Tab S6, Pro 2018 10"/12.9, One Plus 7/7 Pro/6 T/ 6/5, Google Pixel 2/3/4, Google Pixel 2 XL/3 XL/4 XL, LG G7, Sony xperia, huawei P9/p10/ Htc U11/Htc 10, Nexus 6p/Nexus 5x, Леново И Многу Повеќе. [Пакет и Осигурување ] : 3.3 СТАПКИ Тип Ц ДО USB 3.1 Генерал 2 Кабел за Полнење x2. Ние нудиме Гаранција За Кршење на сите наши кабли во случај на неисправен производ. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања, ќе ви биде понудена пријателска и брза услуга за клиентите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата