Женски Фустани Фустани Екипаж Жени Обични Дневни Фустани Со Копчиња Обичен Памучен Врат Женски Фустани За Жени

Женски Фустани Фустани Екипаж Жени Обични Дневни Фустани Со Копчиња Обичен Памучен Врат Женски Фустани За Жени

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките дебелина : Стандарден Тип На Шема : Цврста Белешка : Прилика : Дневно,Секојдневно : одговара на големината што добивате : 1 Еез Фустан Сезона : Пролет Лето Aut Пол : женски моден дизајн, ,висок квалитет!Должина на ракавот : Долг Стил На Ракав : Секојдневен Материјал : Шифон Ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) овој секојдневен дизајн На Блуза Против Вратот,Удобна обична Маица, лесна ткаенина. Лабава фит силуета.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за женска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.4" Половината : 88см/34.6" Должина : 84см/33.0"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.0" Половината : 90см/35.4" Должина : 85см/33.4"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98СМ/38.5" Половината : 92см/36.2" Должина : 86см/33.8"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 102см/40.1" половината : 94см/37.0" должина : 87см/34.2"големина : xxl сад : 12 велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 106СМ/41.7" ПОЛОВИНАТА : 96 CM/37.7" должина : 88cm/34.6"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110cm/43.3" половината : 98cm/38.5" должина : 89cm/35.0" повод : дневни,секојдневни фустани за жени 2023 Летни Фустани ЗА ЖЕНИ 2023 ПРОЛЕТНИ ФУСТАНИ за жени 2023 ЖЕНСКИ ФУСТАНИ ЦРНИ ФУСТАНИ за жени. Должина на ракавот : фустани со Долги Ракави бел фустан женски макси фустан за жени за жени велигденски фустан за жени. Забелешка : фустан со плус големина за жени летни фустани за жени фустани на плажа за жени летен фустан миди фустани за жени. Дебелина : Стандарден розов фустан за жени секојдневни фустани за жени летни фустани макси фустан бохо фустан за жени. Стил : Секојдневен цветен фустан за жени долги фустани за жени женски летни фустани фустани за сонце женски летни лежерни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата