Жени Плус Големина Печатење Бикини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени Костими За Капење

Жени Плус Големина Печатење Бикини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени Костими За Капење

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Женски Плус Големина Печатење Бикини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложена Облека за Капење специфики На Предметот Пол : Женски Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси,Каузална Тежина : 180-230гр (С-ХХЛ) Карактеристики : + Материјал Симпатична;} Дното Со Висок Струк} Класична Покриеност, Контрола На Стомакот Долниот Дел Со Висок Струк За Покривање На Стомакот, Ласкаво цветно печатено; + Секси Врв За Завој ● Преден Вкрстен Јазол за Вратоврска одзади, Отстранлива Подлога, Дјустибилен Ремен За Рамо, Врв За Бикини Со Склекови Нагоре; ● Прилики За гроздобер високи костими за капење, СОВРШЕНИ ЗА тропски Одмори, Плажа, Лето, воден парк, базен и така натаму; Плус Големина Siwmsuits За Жени, S/M/L/Xl За Опции; За Да Се Вклопи Добро, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини пред да нарачате. Пакетот вклучува 1 Комплет Костими За Капење ГОЛЕМИНА Сад ГОЛЕМИНА Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Под Биста Половината КОЛКОТ XXL 12 16 42 84-88см/33.0-34.6" 87см/34.2" 97см/38.1" Големина : ХХЛ Големина НА САД : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Под Биста : 84-88см/33.0-34.6" Половината : 87см/34.2" Колк : 97см/38.1" точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : дневно,базен ,морски материјал : полиестерска декорација : ниту една должина на облека : редовен тип на шема : стил на печатење : секси,каузална Тежина : 180-230гр (С-ххл) Карактеристики : + Материјал ● Изработен Од полиестер, мек И чувствувајте се удобно, супер симпатично;} Долен дел со висок струк} класична покриеност, контрола на стомакот долен дел со висок струк За покривање на стомакот, ласкаво Цветно печатено; врзете јазол одзади, отстранлива подлога, дјустибилно рамо. ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ БЕЗ РИЗИК-НЕ ГО САКАТЕ ВАШИОТ ПРОИЗВОД – КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА КАВГА СЛОБОДЕН ВРАЌАЊЕ. Нашиот приоритет #3 е позитивно искуство на клиентите за вас. За разлика од многу други во индустријата, ние ги цениме клиентите, и ако не сте среќни, ќе се погрижиме вашиот производ да ви биде вратен бесплатно, заедно со целосна наплата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата