Ловско Унизе Бебе Прво Одење Чевли 0-Месеци Новороденче Снег Чизми Зима Дете Момчиња Девојки Руно Меки Ѓон Чевли Чизми Розова

Ловско Унизе Бебе Прво Одење Чевли 0-Месеци Новороденче Снег Чизми Зима Дете Момчиња Девојки Руно Меки Ѓон Чевли Чизми Розова

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Големина : 12 Должина На Стапалото : 11,5 см/4,53 " ЕУ : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 САД : 4,5 Сутабилен за : Мало Дете .Табела со големинапрепорачана Возраст : 0-3 Месеци Големина : 11 Должина На Стапалото : 10,5 см/4,13 " ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Сутабилен за : Мало Дете . Со задоволство ќе ви служиме. Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Големина : 13 Должина На Стапалото : 12,5 см/4,92 " ЕУ : 21 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 5,5 Сутабилни За : Мало Дете Ловско Унисекс Бебе Први Чевли За Одење 0-12 Месеци Чизми За Снег За Новороденчиња Зимски Момчиња Момчиња Девојчиња Руно Меки Чевли Со Ѓон Чизми Розова. Материјал : Памук. Имајте убав ден!. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Ловско Унисекс Бебешки Први Чевли За Пешачење 0-12 Месеци Чизми За Снег За Новороденчиња Зимски Момчиња Момчиња Девојчиња Руно Чевли Со Мек Ѓон Чизми Розова Опис изработен Е од квалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета на вашиот вавилонски и Убав дизајн на располагање,Направете го вашето бебе поубаво пол : девојки/машки чевли горниот материјал : памучен Ѓон материјал : Памучен Стил : Секојдневен,содржина на Моден Пакет : 1 пар чевли за бебиња(Не Вклучувајќи чевли кутија)забелешка : Должина На Влошката=Должина На Стапалото+0,8 См,Значи Стандардна Ширина Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм Поради Рачно Мерење.Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни стоки и услуги.Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина.Почитуван Клиент : Добредојдовте Во Ловско!Ние секогаш сме посветени да ви го обезбедиме најдоброто искуство за купување, затоа нудиме високо квалитетни артикли по разумни цени и брзи и сигурни меѓународни логистички услуги.Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата.Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата